NOTUS Finanse...

Najlepsze oferty w jednym miejscu

Skorzystaj teraz z bezpłatnej i zdalnej pomocy eksperta finansowego.

Paweł Wiąk
Tel.: 785 661 538
E-mail: pawel.wiak@notus.pl

Podaj swój nr telefonu, abyśmy mogli się skontaktować:

+48

Kredyt hipoteczny

Bezpłatna usługa obejmująca określenie zdolności kredytowej, przedstawienie oferty kredytów hipotecznych z pośród aktualnych ofert ponad 15 banków oraz pomoc przy skompletowaniu dokumentów i złożenie wniosków do wybranych banków.

Kredyt gotówkowy

Bezpłatna usługa obejmująca zbadanie zdolności kredytowej i przedstawianie oferty kredytów gotówkowych z pośród aktualnych ofert ponad 15 banków oraz pomoc przy skompletowaniu dokumentów i złożenie wniosków do wybranych banków.

Konsolidacja kredytów

Pomagamy skonsolidować wiele kredytów w jeden. Pozwala to na obniżenie miesięcznych rat – zamiast płacić kilka rat w różnych terminach, do zapłaty będzie tylko jedna, niższa rata.

Ubezpieczenie

Pomagamy wybrać rodzaj i zakres ochrony. Dopasowujemy wysokość składki do możliwości finansowych i oczekiwań ubezpieczanego. Pomagamy wypełnić wszystkie dokumenty i sfinalizować sprawy formalne.

Oferta dla firm

Proponowana przez nas oferta finansowa dla firm obejmuje kredyty, leasingi, faktoring i inne rozwiązania. Wspólnie opracowujemy strategię finansowania różnych przedsięwzięć gospodarczych.