Szybki kredyt gotówkowy
0% prowizji

kredyt gotówkowy

Spełnij swoje marzenia
bez zbędnego obciążenia

0% prowizji

RRSO 11,98%

zapytaj o szczeóły

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego na 76 miesięcy: oprocentowanie nominalne zmienne 10,99% w skali roku, prowizja za udzielenie kredytu 0,0%, kwota kredytu 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 13 928,70 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 11,57% – sporządzono w oparciu o dostępnie informacje według stanu z dnia 29.06.2022 r. Prezentowane wyliczenia służą wyłącznie celom informacyjnym i nie powinny być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy kredytu ani usługa pośrednictwa. Przedstawiona wysokość raty kredytu ma charakter wyłącznie przykładowy i uzależniona jest od oferty i decyzji kredytowej danego banku oraz od następujących czynników: okresu kredytowania, marży banku, stopy procentowej i skorzystania z oferty dodatkowej w postaci: karty kredytowej, konta bankowego, produktu inwestycyjnego lub ubezpieczeniowego.

Szczegóły dostępne u eksperta finansowego. Udzielenie szczegółowych informacji na temat kosztów kredytu i zasad jego spłaty jest możliwe dopiero po przeprowadzeniu oceny zdolności kredytowej. NOTUS Finanse SA informuje, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez eksperta finansowego. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Prezentowane wyniki nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W nawiązaniu do regulacji art. 7 ust. 4-5 Ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (Dz. U. z dn. 11 sierpnia 2011 r.) NOTUS Finanse S.A. informuje, że współpracuje za wynagrodzeniem, na podstawie umowy agencyjnej, w zakresie wykonywania czynności pośrednictwa, o których mowa w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 72 poz. 665) przy udzielaniu kredytów gotówkowych, ze wskazanymi poniżej podmiotami: Alior Bank Spółka Akcyjna, Bank Spółdzielczy w Kobierzycach, Santander Bank Polska Spółka Akcyjna, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, Mbank Spółka Akcyjna, ING Bank Śląski Spółka Akcyjna, Wielkopolski Bank Spółdzielczy, Bank Polska Kasa Opieki - Spółka Akcyjna, Bank Pocztowy Spółka Akcyjna, BNP Paribas Bank Polska S.A.

NOTUS Finanse S.A. jest pośrednikiem kredytu konsumenckiego, wpisanym przez Komisję Nadzoru Finansowego do Rejestru pośredników kredytowych – Dział I, pod numerem wpisu RPK000025. Zgodnie z art. 28 Ustawy z dnia 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim wszelkie informacje dla Klienta są dostępne na stronie internetowej notus.pl


NOTUS Finanse S.A., jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 16 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 1600 osób. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych.

NOTUS Finanse Kotyliony