Kredyt hipoteczny na mieszkanie
z NOTUS Finanse...
NOTUS Finanse - kredyt hipoteczny na mieszkanie

Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Umów bezpłatne spotkanie!

Od 16 lat pomagamy zaciągnąć korzystny kredyt hipoteczny na mieszkanie.

Współpracujemy z ponad 16 bankami i licznymi deweloperami na terenie całego kraju. Dzięki nam kredyt hipoteczny na mieszkanie będzie przyjemnym środkiem do realizacji Twojego marzenia.

NOTUS Finanse S.A. jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego, wpisanym przez Komisję Nadzoru Finansowego do Rejestru pośredników kredytowych – Dział I, pod numerem wpisu RPH000030. Zgodnie z art. 17 Ustawy z dnia 23.03.2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami wszelkie informacje dla Klienta są dostępne na stronie internetowej notus.pl

Eksperci finansowi

Szesnatoletnie doświadczenie na rynku pośrednictwa finansowego pozwala nam z dumą określać się mianem ekspertów finansowych. Na przełomie lat pomogliśmy uzyskać korzystny kredyt hipoteczny ponad 400 000 klientom. Naszą dewizą jest budowanie długoletnich relacji z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych, deweloperami i przede wszystkim klientami. Większość naszych nowych klientów pochodzi właśnie z polecenia.

Minimum formalności

Zaciągając kredyt hipoteczny na mieszkanie za pośrednictwem NOTUS Finanse oszczędzasz czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy. Po przeprowadzonej analizie finansowej zaoferujemy Ci najlepszą dostępną ofertę kredytu hipotecznego. Przygotujemy za Ciebie wniosek kredytowy i pomożemy skompletować pozostałe dokumenty. Dzięki nam możesz starać się o kredyt hipoteczny w kliku bankach jednocześnie.

Bezpłatne usługi finansowe:

 1. indywidualne podejście i wsparcie merytoryczne na każdym kroku zaciągania kredytu hipotecznego na mieszkanie
 2. sprawdzenie zdolności kredytowej oraz wysokości wkładu własnego do kredytu hipotecznego na mieszkanie
 3. wsparcie merytoryczne jak zwiększyć zdolność kredytową przy zaciąganiu kredytu hipotecznego na mieszkanie (likwidacja debetu, zamknięcie kart kredytowych itp.)
 4. porady jak obniżyć wkład własny przy kredycie hipotecznym na mieszkanie.
 5. analiza ofert kredytu hipotecznego na mieszkanie w 16 bankach
 6. pomoc przy obniżeniu raty kredytu hipotecznego na mieszkanie (np. optymalne dopasowanie okresu kredytowania).
 7. porady jak skrócić okres kredytowania przy kredycie hipotecznym na mieszkanie (nadpłaty, dodatkowa oferta "Ubezpieczenie ze zwrotem" itp.)
 8. złożenie wniosków o kredyt hipoteczny na mieszkanie do wybranych banków z najlepszymi ofertami na rynku dopasowanymi do indywidualnych potrzeb klienta
 9. wsparcie w wyborze dobrego notariusza i rzeczoznawcy przy zaciaganiu kredytu hipotecznego na mieszkanie
 10. pomoc w przygotowaniu kosztorysu remontu (wykończenie mieszkania) przy zaciąganiu kredytu hipotecznego na mieszkanie
 11. informacje o dodatkowych ofertach promocyjnych deweloperów i innych instytucji współpracujących z NOTUS Finanse
 12. nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów związanych z zaciąganiem kredytu hipotecznego na mieszkanie pomiędzy deweloperem a bankiem
NOTUS Finanse - kredyt hipoteczny na mieszkanie

NOTUS Finanse S.A.

, jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 16 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 1600 osób. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych, i ubezpieczeniowych.