Rabat 10% na pierwsze zakupy w Leroy Merlin
z NOTUS Finanse...
NOTUS Finanse

Zapytaj o KREDYT HIPOTECZNY lub GOTÓWKOWY na najlepszych warunkach

oraz

RABAT 10% w sklepach Leroy Merlin

Skorzystaj teraz z bezpłatnej i zdalnej pomocy eksperta finansowego

NOTUS Finanse S.A., jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 16 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 1600 osób. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych.

NOTUS Finanse Kotyliony

Rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin. Zyskaj kredyt hipoteczny lub gotówkowy na najlepszych warunkach oraz rabat 10% na zakupy w sklepach Leroy Merlin..

Z oferty specjalnej mogą skorzystać Klienci, którzy uzyskali kredyt hipoteczny lub gotówkowy za pośrednictwem NOTUS Finanse S.A.

Regulamin promocji „Rabat 10% na pierwsze zakupy” dostępny w punktach informacyjnych sklepów. Lista sklepów dostępna na www.leroymerlin.pl. Oferta specjalna nie łączy się z rabatem lojalnościowym wynikającym z uczestnictwa w Programie DOM i innymi promocjami. Oferta specjalna obowiązuje od dnia 01.010.2023r. do 31.03.2025r

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Copyright © 2024 NOTUS Finanse. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona jest częścią serwisu lp.notus.pl Strona główna: notus.pl Oficjalne profile: Facebook, Twitter